Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Інформація


Зображення

image 290.jpg

Студенти факультету беруть активну участь в громадському житті факультету та академії. На факультеті існує рада студентів, яку очолює Пономаренко Д. (гр. МП-05). У склад Ради входять наступні студенти: Ушпик П., Лосіхіна А., Ярова О., Борисенко Д. (гр. ПТЕ-08-2), Гальченко Е. (гр. ІТС-09), Видріна Ю., Крючкова Н. (гр. МП-05), Базарний Е. (гр. ПТЕ-09-2), Цюпа К. (гр. ТФ-05), Титаренко Д. (гр. МП-09), Аксенов М. (гр. ПТЕ-09-1), Бойко М. (гр. ПТЕ-08-3), Морозов М. (гр. ЕК-08), Романюк М. (ЕК-09), Секрет І (гр. МА-09).При Раді студентів створено дебатний клуб (голова Лосіхіна А.) засідання якого проходять кожен четвер о 14.30. в ауд. 614 або 297.

image 291.jpg

Також приймають участь в организації та проведенні конкурсів "Міс НМетАУ", "Я першокурсник", "День енергетика" та інш. Студенти факультету приймають участь в роботі танцювальних та вокальних колективів академії, у змаганнях команд клубу веселих та винахідливих.

Значну увагу на факультеті приділяють відпочинку та оздоровленню студентів. В академії працює профілакторій, спортивно-оздоровчий табір, розташований в чудовому місці на березі річки Самара. Під час зимових канікул для кращих студентів організовуються поїздки до Карпат.


Додатки

Стипендіальні рейтингові списки.pdf (reytingoviy_spisok_yanvar_2021.pdf 152 kb)