Вітаємо випускників бакалаврів з економіки!
19 червня 2026 року на кафедрі міжнародної економіки, управління і соціально-гуманітарних дисциплін відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт бакалаврів-економістів. Троє здобувачів й здобувачка, що навчались за освітньою програмою «Міжнародна економіка», представили свої роботи екзаменаційній комісії та за результатами успішного захисту отримали кваліфікацію бакалаврів. Екзаменаційна комісія відзначила високий рівень фахової підготовки, продемонстрований бакалаврами, їх наполегливість у опануванні знаннями, відданість принципам академічної доброчесності. Вітаємо нових випускників кафедри та їх керівників, бажаємо їм професійних досягнень та кар’єрного розвитку! Ласкаво просимо бакалаврів продовжити навчання у магістратурі кафедри за освітньою програмою «Економіка»!
Інформаційні повідомлення
Кафедра міжнародної економіки, управління і соціально-гуманітарних дисциплін